Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 74 Kč do 82 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si: Prostřednictvím zábavných a různorodých cvičení, úkolů a hlavolamů si mohou předškoláci a děti mladšího školního věku společně s kreslenou postavičkou Kájou rozvíjet paměť a zrakové vnímání. Procv... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem
Do 3 dnů
31. 12. 2017
31. 12. 2017

Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si - popis

nahoru

Prostřednictvím zábavných a různorodých cvičení, úkolů a hlavolamů si mohou předškoláci a děti mladšího školního věku společně s kreslenou postavičkou Kájou rozvíjet paměť a zrakové vnímání. Procvičí si například hledání objektu v prostoru, rozlišování ve vertikálním a horizontálním směru, nalézání rozdílů mezi celkem a jednotlivými částmi. Hry a úkoly na rozvoj paměti vytvářejí dobrý základ pro budoucí učení.

Počet stran: 64 stran
Rozměr: 170×240 mm
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788024744407
Rok vydání: 2012

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si akční ceny - Levné Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si stojí 74 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Alena Nevěčná, Jiří Nevěčný: Šikulka Kája – Hledám a pamatuji si najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;