Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Čeští panovníci byli taky jenom lidi

Čeští panovníci byli taky jenom lidi

Čeští panovníci byli taky jenom lidi zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 129 Kč do 224 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Čeští panovníci byli taky jenom lidi: Vládli v naší zemi. Někteří lépe, jiní hůř. Králové a císaři. Vedli války, jezdili do bitev, řešili spory… Drželi se pevně svých názorů – nebo je taky den ze dne měnili. Prožívali dny slavné a ves... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
29. 12. 2017
Do 3 dnů
29. 12. 2017

Čeští panovníci byli taky jenom lidi - popis

nahoru

Vládli v naší zemi. Někteří lépe, jiní hůř. Králové a císaři. Vedli války, jezdili do bitev, řešili spory… Drželi se pevně svých názorů – nebo je taky den ze dne měnili. Prožívali dny slavné a veselé… i dny nešťastné a smutné. Měli přátele i nepřátele, milovali i nenáviděli. Měli různé chutě a záliby. Čeští panovníci. Měli velkou moc. Ale byli to taky jenom lidi – jako my ostatní. O tom je tahle knížka. Vratislav II. Přemysl Otakar I. Václav I. Jednooký Přemysl Otakar II. Václav II. Václav III. Rudolf Habsburský Jan Lucemburský Karel IV. Václav IV. Zikmund Lucemburský Ladislav Pohrobek Jiří z Poděbrad Vladislav Jagellonský Ludvík Jagellonský Ferdinand Habsburský Rudolf II. Ferdinand II. Habsburský Ferdinand III. Leopold I. Karel II. Marie Terezie Josef II. Leopold II. František I. Ferdinand Dobrotivý František Josef I.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Čeští panovníci byli taky jenom lidi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Čeští panovníci byli taky jenom lidi akční ceny - Levné Čeští panovníci byli taky jenom lidi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Čeští panovníci byli taky jenom lidi stojí 129 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Čeští panovníci byli taky jenom lidi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;