Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy

Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy

Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

80

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy: Co umožnilo stavbu mrakodrapů? Jak vypadala babylonská věž? Proč stojí věže většinou na západní straně kostelů? Věže, znamenitá díla architektury, najdeme na celém světě. Byly využívány k nejrůzně... > více informací


Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Do 3 dnů

Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy - popis

nahoru

Co umožnilo stavbu mrakodrapů? Jak vypadala babylonská věž? Proč stojí věže většinou na západní straně kostelů? Věže, znamenitá díla architektury, najdeme na celém světě. Byly využívány k nejrůznějším účelům, sloužily jako útočiště před nepřáteli a divokou zvěří, ukazovaly cestu námořníkům. Po dlouhou dobu demonstrovaly ohromujícím způsobem církevní či světskou moc. Moderní věžové stavby a mrakodrapy dnes utvářejí vzhled mnoha měst a architekty a konstruktéry neustále staví před nové výzvy. Nejzajímavější a nejkrásnější věžové stavby od antiky po současnost představuje Dr. Rainer Köthe v tomto bohatě ilustrovaném svazku encyklopedické řady CO–JAK–PROČ. Knihu navíc vhodně doplňuje mnoha zajímavostmi z českého prostředí odborný publicista a architekt ing. Jiří Opočenský.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy akční ceny - Levné Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy stojí 80 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co jak proč 35- Věže a mrakodrapy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;