Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Co jak proč 41-Houby

Co jak proč 41-Houby

Co jak proč 41-Houby zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 75 Kč do 169 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Co jak proč 41-Houby: Co jsou to mykorhizní houby? Jak se stane z výtrusů podhoubí? Proč je dřevomorka domácí tak obávanou houbou? Žampion či hlívu ústřičnou najdeme téměř v každém supermarketu. Čínské smrže jedli milo... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
29. 12. 2017
Do 3 dnů
Do 10 dnů

Co jak proč 41-Houby - popis

nahoru

Co jsou to mykorhizní houby? Jak se stane z výtrusů podhoubí? Proč je dřevomorka domácí tak obávanou houbou? Žampion či hlívu ústřičnou najdeme téměř v každém supermarketu. Čínské smrže jedli milovníci asijské kuchyně již mnohokrát. Pár druhů hub zná každý, ale o houbách a jejich rozmanitosti víme většinou málo. Tento svazek encyklopedie CO–JAK–PROČ s názornými texty, četnými fotografiemi a ilustracemi ukazuje, kolik toho lze o houbách říci. Představuje naše nejdůležitější houby v místech jejich výskytu. Najdete zde tipy na houbaření i kuchyňskou úpravu hub. Tato kniha však není klíčem k určování hub, autorka Dr. Heike Herrmann předkládá spíše informace o jejich rozmnožování, způsobu života a druhovém bohatství. Popisuje nejrůznější funkce, jež houby v přírodě mají. Vypráví o jejich využití při výrobě chleba, vína nebo sýra, o jejich nepostradatelnosti v lékařství. Informacemi z českého prostředí doplnili publikaci Mgr. Tomáš Č. Kučera a Mgr. Luboš Zelený, pedagogové katedry biologie FPE ZČU v Plzni, kteří rovněž působí jako konzultanti v Houbařské poradně při katedře biologie.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co jak proč 41-Houby užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Co jak proč 41-Houby akční ceny - Levné Co jak proč 41-Houby

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co jak proč 41-Houby stojí 75 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co jak proč 41-Houby najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;