Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Co jak proč 50- Bionika

Co jak proč 50- Bionika

Co jak proč 50- Bionika zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 72 Kč do 169 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Co jak proč 50- Bionika: Co je to „technická biologie“? Jak vznikl suchý zip? Proč spiderman umí šplhat po skle a my ne? Bionika – to je učení se od přírody vedoucí k vylepšení technicky. Pro mnoho problémů, které se nám ... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
29. 12. 2017
Skladem
Do 3 dnů
Do 10 dnů

Co jak proč 50- Bionika - popis

nahoru

Co je to „technická biologie“? Jak vznikl suchý zip? Proč spiderman umí šplhat po skle a my ne? Bionika – to je učení se od přírody vedoucí k vylepšení technicky. Pro mnoho problémů, které se nám zdají zatím neřešitelné, vymyslela příroda již dávno řešení. Bionici hledají přírodní předlohy pro technické novinky. Co se může člověk naučit od gekona? Jak létá pták? Může člověk napodobit kůži žraloka? Jak se pohybují roboti? Biolog Martin Zeuch a biomechanik Jaroslav Lukeš z ČVUT tě v tomto díle encyklopedie CO-JAK-PROČ vezmou do fascinujícího světa velkých objevů a nejnovějšího výzkumu. Popíší zde začátky bioniky a seznámí nás s novinkami bionických produktů současnosti jako jsou pneumatiky podle vzoru kočičí tlapy, auta s aerodynamickým tvarem podle ryby havýše nebo bioničtí roboti. Žasni nad vědou budoucnosti, která nám pomůže využít nesmírné myšlenkové bohatství přírody.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Co jak proč 50- Bionika užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Co jak proč 50- Bionika akční ceny - Levné Co jak proč 50- Bionika

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Co jak proč 50- Bionika stojí 72 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Co jak proč 50- Bionika najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;