Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Dinosauři a jiná prehistorická

Dinosauři a jiná prehistorická

Dinosauři a jiná prehistorická zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 112 Kč do 142 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Dinosauři a jiná prehistorická: Tato kniha pojednává o dinosaurech a jiných pravěkých zvířatech, která obývala naši Zemi před miliony let. Země je nesmíreně stará a za dobu jejího trvání se vystřídalo mnoho tisíc, ba milionů dru... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Do 3 dnů
Skladem

Dinosauři a jiná prehistorická - popis

nahoru

Tato kniha pojednává o dinosaurech a jiných pravěkých zvířatech, která obývala naši Zemi před miliony let. Země je nesmíreně stará a za dobu jejího trvání se vystřídalo mnoho tisíc, ba milionů druhů prehistorických živočichů. Časem se různé druhy střídaly, přicházely a odcházely. S příběhy některých z nich se seznámíte v této knize podrobněji, (přehledné informace o každém z více než 200 pravěkých druhů od A do Z. Přesná rekonstrukce vzhledu prehistorických zvířat. Mnoho zajímavostí o vývoji živočišné říše na Zemi. Údaje o vzniku a nálezech kosterních pozůstatků. Nejvýznamnější badatelé a jejich objevy).

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dinosauři a jiná prehistorická užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější Dinosauři a jiná prehistorická akční ceny - Levné Dinosauři a jiná prehistorická

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dinosauři a jiná prehistorická stojí 112 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dinosauři a jiná prehistorická najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;