Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě

KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě

KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 141 Kč do 171 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě: V přírodě je tolik věcí k objevování! Vítě, podle čeho se pozná kočka divoká, jak dlouhé mohou být jezevčí nory a jakým nepravdám o slepýších někteří lidé stále věří? A dokážete podle stop poznat,... > více informací


Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem

KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě - popis

nahoru

V přírodě je tolik věcí k objevování! Vítě, podle čeho se pozná kočka divoká, jak dlouhé mohou být jezevčí nory a jakým nepravdám o slepýších někteří lidé stále věří? A dokážete podle stop poznat, jaké zvíře tudy šlo? Tato praktická kniha o přírodě předává zábavnou formou malým objevitelům informace o zvířatech v lese a na louce.Naučí vás zvířata nejen rozlišovat, ale prozradí vám i mnoho zajímavého o jejich chování a prostředí, v němž žijí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Pohádky a pověsti, Šikovné ruce - literatura, Komiksy.

Nejlevnější KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě akční ceny - Levné KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě stojí 141 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější KANBAYOVÁ FERYAL Zvířata v lese a na louce- Přírodě na stopě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;