Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Peníze za všechny prachy

Peníze za všechny prachy

Peníze za všechny prachy zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena:

od 120 Kč do 224 Kč

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Peníze za všechny prachy: I peníze mají svůj příběh! Přední finanční expert Alvin Hall popisuje dětským čtenářům srozumitelným a hravým způsobem roli, kterou peníze hrají v našem životě. Děti se dozví, odkud peníze pocháze... > více informací


Náš tip

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Do 3 dnů

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
Skladem
Do 3 dnů

Peníze za všechny prachy - popis

nahoru

I peníze mají svůj příběh! Přední finanční expert Alvin Hall popisuje dětským čtenářům srozumitelným a hravým způsobem roli, kterou peníze hrají v našem životě. Děti se dozví, odkud peníze pocházejí a k čemu jsou, prozkoumají trhy a přijdou na to, jak zajistit, aby peníze pro ně pracovaly způsobem, jakým si přejí. Kniha jim odpoví také na otázku, jestli peníze utratit, uschovat, nebo naopak uložit, co je to nabídka a poptávka, vysvětlí jim základní ekonomické pojmy, jako je volný trh či globální ekonomika, a představí finančníky minulosti i miliardáře dneška… Čtenáři si spolu s knihou jistě řeknou, že objevování zákonitostí oběhu peněz nebylo nikdy tak zajímavé a zábavné!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Peníze za všechny prachy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Šikovné ruce - literatura, Komiksy, Pohádky a pověsti.

Nejlevnější Peníze za všechny prachy akční ceny - Levné Peníze za všechny prachy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Peníze za všechny prachy stojí 120 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Peníze za všechny prachy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;