Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Vynálezy Leonarda da Vinci

Vynálezy Leonarda da Vinci

Cena produktu Vynálezy Leonarda da Vinci není známa.

 

Popis produktu Vynálezy Leonarda da Vinci: Nádherná kniha před vámi je věrnou kopií díla, které by si zasloužilo existovat, leč dosud tomu tak nikdy nebylo - osobního zápisníku Leonarda da Vinci. Zápisník je neobyčejnou sbírkou osobních po... > více informací


Vynálezy Leonarda da Vinci - popis

nahoru

Nádherná kniha před vámi je věrnou kopií díla, které by si zasloužilo existovat, leč dosud tomu tak nikdy nebylo - osobního zápisníku Leonarda da Vinci. Zápisník je neobyčejnou sbírkou osobních poznámek, nákresů, ilustrací a papírových modelů vynálezů a je dokladem jeho mimořádných pozorovacích schopností, pochopení mechanických principů a nezměrné vědecké zvídavosti. Kniha zachycuje ducha muže, který dokázal propojit vědu a umění, muže, který skutečně předběhl svou dobu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vynálezy Leonarda da Vinci užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pohádky a pověsti nebo Dívčí romány, Komiksy, Šikovné ruce - literatura.

Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci akční ceny - Levné Vynálezy Leonarda da Vinci

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.