Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Dětská literatura > Encyklopedie pro děti >

Vynálezy Leonarda da Vinci

Vynálezy Leonarda da Vinci

Vynálezy Leonarda da Vinci zobrazit galerii
hodnocení produktu (0)
     

Cena produktu Vynálezy Leonarda da Vinci není známa.

 

Popis produktu Vynálezy Leonarda da Vinci: Nádherná kniha před vámi je věrnou kopií díla, které by si zasloužilo existovat, leč dosud tomu tak nikdy nebylo - osobního zápisníku Leonarda da Vinci. Zápisník je neobyčejnou sbírkou osobních po... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Vynálezy Leonarda da Vinci - popis

nahoru

Nádherná kniha před vámi je věrnou kopií díla, které by si zasloužilo existovat, leč dosud tomu tak nikdy nebylo - osobního zápisníku Leonarda da Vinci. Zápisník je neobyčejnou sbírkou osobních poznámek, nákresů, ilustrací a papírových modelů vynálezů a je dokladem jeho mimořádných pozorovacích schopností, pochopení mechanických principů a nezměrné vědecké zvídavosti. Kniha zachycuje ducha muže, který dokázal propojit vědu a umění, muže, který skutečně předběhl svou dobu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vynálezy Leonarda da Vinci užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dívčí romány nebo Šikovné ruce - literatura, Komiksy, Pohádky a pověsti.

Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci akční ceny - Levné Vynálezy Leonarda da Vinci

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vynálezy Leonarda da Vinci najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Encyklopedie pro děti.


;